Dánská společnost Spin Robotics byla založena v roce 2019 dvěma oddanými a ambiciózními podnikateli. Oba zakladatelé mají společně více než 15 let zkušeností v robotickém průmyslu. Sídlo společnosti Spin Robotics se nachází v Odense, Dánsku. Spin Robotics byla založena s cílem vyvíjet, prodávat a distribuovat inovativní šroubováky plug'n'produce pro spolupracující roboty.

 

 

 

SD35

  • systém střídavých šroubováků navržený pro použití s ​​spolupracujícími roboty pro bezpečnou, snadno použitelnou a konzistentní montáž šroubů
  • pro šrouby vyžadující utahovací moment až 3,5 Nm
  • několik vestavěných funkcí, které zlepšují integraci robotů a podporují pracovní prostředí pro spolupráci.
  • řešení šroubování typu „vše v jednom“
  • až 6 šroubů za méně než minutu i v úzkých a těžko dostupných místech


BEZPEČNOSTNÍ ŠTÍT
Bezpečnostní štít při jízdě zakrývá bit a šroub, čímž chrání obsluhu před rotujícími a ostrými předměty. Pokud nástroj neočekávaně narazí na předmět, robota okamžitě zastaví bezpečnostní senzor. 

SNADNÉ PROGRAMOVÁNÍ TRASY
Díky peru může uživatel nastavit přesnou polohu bodů. Po stisknutí tlačítka pro nastavení polohy lze nástroj přesunout do jiného bodu. Pomocí konfigurovatelného tlačítka můžete uložit trasové body, spustit šroubovák a další.

AUTOMATICKÁ ZMĚNA BITŮ (VOLITELNÉ)
Pokud používáte různé typy a velikosti šroubů na stejné pracovní stanici, doporučujeme automatický měnič bitů, který může samostatně přepínat mezi různými bity šroubů a je třeba jej používat v kombinaci s dalšími podavači šroubů.

DOSAH ŠROUBŮ
Šrouby mohou být zasunuty do zahloubení do hloubky 15 mm od povrchu.


  Technické parametry