Společnost byla založena v roce 2008 v Ludwigsburgu a specializuje se na mechatronické uchopovací systémy. Weiss robotics neustále vyvíjí své produkty a díky tomu nabízí nejmodernější technologii pro vaši výrobu. Příkladem je řada CRG, která byla speciálně vyvinutá pro Coboty.

GRIPKIT

 

GRIPKIT a UR - vítězný tým

Využijte plně integrovaného řešení pro manipulaci s univerzálními roboty. GRIPKIT obsahuje vše, co potřebujete k realizaci aplikace pick & place během několika minut. Je plně kompatibilní se všemi modely univerzálních robotů a integruje se bezproblémově do softwarového prostředí. Polyscope pomocí snadno použitelného plug-in URCaps.

Elektrický či pneumatický uchopovač

Vyberte si mezi silným výkonem pneumatiky a citlivostí elektrických uchopovačů, které optimálně odpovídají vaší aplikaci. GRIPKIT je dostupný v různých velikostech s uchopovací silou 7,5 - 550 N, která je ideální pro širokou škálu manipulačních aplikací.

 

CR EASY

CR PLUS

CR PRO

E PRO

P PRO

PZ PRO

 

 

FINGERKIT

Libovolně složitelná sada pro uchopení

FINGERKIT je sada, která vám nabízí komponenty, které potřebujete k vytvoření vlastního uchopovače. Prsty jsou flexibilní a složeno máte za pár minut.

Dvě řady

FINGERKIT je k dispozici ve dvou řadách. V rámci série mohou jednotlivé prvky být flexibilně kombinovány. Abyste mohli začít, je k dispozici starter kit. Ten obsahuje všechny potřebné součásti pro okamžité sestavení jednoduchého uchopovače.

Aplikace

S FINGERKIT můžete dokonale přizpůsobit chapadla obrobku. Její prvky jsou vyrobeny s CNC přesností z robustního hliníku. Vysoce přesná prstová konstrukce. Zkosené hrany a zápustné šroubové spoje umožňují bezpečné použití aplikace. Všechny prvky FINGERKITu jsou elektricky vodivé.